#1 2013-08-26 22:39:06

Sebau

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 1
Punktów :   

Central Games - Role Play właśnie dla Ciebie!

http://i.imgur.com/qTtab9t.pngWitajcie!
Mam zamiar wam zaproponować nowy serwer o nazwie CentralGames w którym rozrywka toczy się w najpopularniejszym mieście jakim jest Los Santos, jak wiadomo centrum naszego serwera będzie dość mocno rozbudowane, w pustym parkingu na Centrum będzie stacja. Mamy nadzieję że osiągniemy dobry poziom graczy. Zapraszam do zarejestrowania się na naszej stronie internetowej www.centralgames.xaa.pl.

Gracze będą mieli szerokie spektrum zainteresowań oraz możliwości rozwoju swojej postaci. Nasz serwer będzie się wyróżniał wysokim poziomem trudności ponieważ administracja nie będzie ingerowała w życie graczy na poziomie IC. (o tym w dalszej części reklamy) . Jeszcze raz zapraszam na nasz serwer który warto odwiedzić. Następna sprawa to możliwość założenia własnej frakcji. Liczymy na kreatywność graczy, aby nasze Los Santos wyróżniało się z gospodarki naszego miasta. Los Santos Police Department, Los Santos Medical Center, Los Santos Fire Department, Los Santos Goverment oraz Federal Bureau of Investigation. Oto właśnie frakcję są głównymi oraz jest możliwość ich przejęcia, ponieważ szukamy kreatywnych i dobrze oswojonych graczy do frakcji, podania można pisać na PW do Administracji. Także poszukujemy ludzi jako Moderatorów oraz GameMasterów. Jednakże wymagania nie są proste. Kolejnym udogodnieniem jest usługa SMS. Konto Premium można kupić za 8.00 zł za pomocą wysłaniem SMS. Konto Premium umożliwia większe możliwości kreowania swojej gry. (pieniądze wpływają na wirtualny portfel serwera na jego opłacenie itd. )http://i.imgur.com/wjjtP9k.pngNa serwerze można różnie w zależności od twoich potrzeb kreować swoją postać. Jeśli dobrze wykreujesz swoją postać i będziesz chciał być kimś to możesz o to walczyć. Są w sklepie różne dodatki na poprawę wyglądu postaci.http://i.imgur.com/EgA1t3u.pngMożna również dołączyć do organizacji przestępczej bądź być jej liderem. Na początku aby założyć własną organizację przestępczą, trzeba wystawić aplikacje o przyznanie panelu organizacji. Wystarczy aby było sześć osób w organizacji plus lider, dobry pomysł, estetycznie wykonana aplikacja. Aplikacje poddajemy pod głos społeczności ale sami nie jesteśmy obojętni na końcowy werdykt. Dajemy 24 godziny na wypowiedzenie się społeczności i na nasze ocenienie aplikacji i wystawienie werdyktu.http://i.imgur.com/lAhbjLz.pngWitajcie, chciałbym przedstawić wam nowości jak i umiejscowienie naszych zasobów jednostek publicznych i innych, mam nadzieję że to pozwoli nam na większe zachęcenie was do grania z nami. To pierwszy przeciek co do serwera gry, dlatego proszę go traktować poważnie.


Bankhttp://i.imgur.com/pqVNfPZ.pngJak sama nazwa nam mówi jest to bank w którym możemy wziąć pożyczkę, odebrać wypłatę czy spawdzić stan konta i tak dalej, jest to ważne z miejsc jak dla mieszkańców naszego miasta Los Santos.


Los Santos Police Departmenthttp://i.imgur.com/TUIvt02.pngLos Santos Medical Center znajduje się zaraz obok centrum gdzie będzie toczyła się rozrywka, jeśli ktoś zadzwoni do centrali służb ratowniczych pod numer telefonu 911 zostanie połaczony i poproszony gdzie dokładnie będzie chciał się dodzwonic, jeśli wybierze pogotowie to będzie musiał opisać zaszłą sytuacje i gdy skończy rozmowę to dana służba zostanie o tym poinformowana i zostanie wysłana jednostka do ciebie. Medical Center powinno być na wysokim poziomie dzięki wybranemu liderowi.


Los Santos Fire Departmenthttp://i.imgur.com/iueYFyZ.pngLos Santos Fire Department jest umiejscownionę tak aby szybko pomagać komuś z centrum jak i idlewood. Jednostki straży pożarnej będą miały sporo pracy jeśli w jakimś zakątku naszego miasta wybuchnie pożar czy dojdzie do wypadku, jednak tu nie tylko oni muszą gasić pianą czy wodą lecz muszą najpierw uzupełnić zbiorniki i w tedy dobiero są gotowe do pracy.


Stacja paliw oraz warsztathttp://i.imgur.com/pivlhFq.pngTu znajduje się stacja benzynowwa oraz warsztat, warsztatem będzie kierował lider i będzie mógł zatrudnić pracowników jak i zwalniać ich za niestosowną prace i niewywiązanie się z obowiązków pracownika. Nazwa warsztatu w tej chwili jest nieznana, czekamy na lidera który wygra ten biznes i poda nam nazwę warsztatu.


http://i.imgur.com/W30s73a.png


Przedstawiamy niektóre możliwości naszego GameModa, oto one:Rozbudowana pomoc dla początkujących.


Po wpisaniu komendy /pomoc uzyskamy dostęp zarówno do panelu gracza jak i dokładnej listy wszystkich komend. Nowi gracze nie będą już mieli problemów z komendami. Korzystając z pomocy możemy wyczytać komendy ogólne, frakcyjne, biznesowe a także animacje i komendy specjalne (dla GMów, adminów) Z tego miejsca można również zarządzać firmą czy organizacją.http://i.imgur.com/NnH0B8V.png
Przystanki i podróże autobusami.


Zgodnie z zasadami RP nie będziecie mieli na początku Waszej przygody na serwerze pojazdu. Aby jednak nie musieć cały czas chodzić piechotą posiadamy sprawny system przystanków. Po podejściu do przystanku i wpisaniu /bus naszym oczom ukazuję się następująca lista:


http://i.imgur.com/pJzJnM0.png


Po dokonaniu wyboru nasza postać "wsiądzie" do autobusu i po upływie odpowiedniego czasu znajdzie się w miejscu do którego chcieliśmy trafić.http://i.imgur.com/jtEhPuF.png
Prawa jazdy i licencje.


Na naszym serwerze nie istnieję tylko jedno prawo jazdy, które jest uniwersalne dla każdego typu pojazdu. Tutaj istnieją prawa jazdy wszystkich kategorii, a oprócz nich także różnego rodzaju licencje, oraz pozwolenia na broń.http://i.imgur.com/AK03Fir.pngOczywiście tak jak w prawdziwym życiu, mamy możliwość na przykład prowadzenia samochodu bez prawa jazdy kategorii B. Należy jednak liczyć się z tym, że policja może nie być z tego zadowolona.Dynamiczny system pożarów.


Możemy pochwalić się, że na naszym serwerze gra w straży pożarnej nigdy już nie będzie nudna. Administracja serwera może dowolnie tworzyć pożary, które będą się rozprzestrzeniać aż do momentu ich ugaszenia. To daję nam nie tylko mnóstwo możliwości na organizacje eventów dla straży pożarnej, ale również nadawanie rozgrywce odpowiedniego klimatu. Sama straż pożarna również uległa rozbudowaniu. Pojazdy strażackie nie tylko muszą zostać zatankowa paliwem, ale także muszę zostać napełnione wodą. Na mapie są odpowiednie miejsca w których tą czynność będzie można wykonać.http://i.imgur.com/EGpeGI0.png
System chorób.


Niezależnie od sytuacji, pory dnia czy nocy, nasza postać może się rozchorować. W zależności od choroby postać będzie miała inne objawy np. będzie ciągle kaszleć, kichać lub nawet tracić punkty życia. Oto choroby z którymi możecie się spotkać na serwerze:

http://i.imgur.com/04AItla.png
Jeszcze więcej rozrywek!


Po ciężkim dniu w pracy wypadałoby się jakoś zrelaksować. U nas możecie grać w takie gry jak koszykówka, kręgle czy bilard. Specjalnie dla Was udostępniliśmy też w pełni grywalną arene do wyścigów samochodowych.http://i.imgur.com/r0MTLqI.pngRozbudowany system bankowości.


Na serwerze mamy możliwość udania się do banku. Aby móc korzystać z bankomatów musi wpierw założyć konto bankowe i zabezpieczyć je numerem PIN.


http://i.imgur.com/JsGvFv9.pngNastępnie możecie przystąpić do zarządzania swoim kontem.http://i.imgur.com/fJvjZJW.pngW banku mamy również możliwość uzyskania pożyczki. Przypominam jednak, że pożyczki trzeba spłacać.http://i.imgur.com/hSqnCcv.pnghttp://i.imgur.com/fS5yXIL.pngFlorek - Główny administrator serwera, pomysłodawca i założyciel projektu.


Scharnhorst - Główny administrator serwera, pomoc przy serwerze i forum.


Joy - Administrator serwera, sprawuje opiekę nad Moderatorem Globalnym / Moderatorem / GameMasterm.http://i.imgur.com/UsegPd8.pngwww.centralgames.xaa.plHostName: [CentralGames] Nowy swiat RolePlay!
Address: 178.19.105.67:7834
Players: xx / 50
Ping: xxx
Mode: CentralGames (Bartek)
Map: CentralGames (RolePlay)

Florek - Wykonanie reklamy oraz grafiki, proszę nie kopiować grafiki na swoje potrzeby!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.admlazarski.pun.pl www.leniwce.pun.pl www.kawaleriapolska.pun.pl wszystko o hodowli ptaszników www.kraby.pun.pl