Świat roleplay

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-08-19 15:21:37

bartoszbb4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 2
Punktów :   

[RP][0.3z] Polish eXtreme Truck

http://iv.pl/images/59930166867220422254.png

Offline

 

#2 2014-08-19 23:37:28

Krzysiek520

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: [RP][0.3z] Polish eXtreme Truck

Krótka recenzja na temat tego pseudo - servera SA-MP

Gdy swój pierwszy raz wszedłem na server wydawał mi się on całkiem ciekawy , przewiozłem pare towarów i zaczeły się problemy . Pierwszym z nich była kontrola policyjna , Wiozłem nielegalny towar i zostałem z nim złapany , przy kontroli brak RP którym server tak sie chwali , taryfikator niezgodny z opisem na forum , CO DO TARYFIKATORU chodzi mi o to że nie miałem wyboru między mandatem a więzieniem , dostałem mandat od razu po wykryciu że wioze nielegalny towar. Dalszą kulą u nogi servera jest jego zarząd . H@ nie interesuje się graczami i ich problemami , gdy poprosiłem go raz o przemalowanie mojego auta , to nawet mi nie odpisał , inny taki przykład jego lenistwa to że nawet nie zagląda na forum (bynajmniej w prośby o unbana , bo tylko to on może dać UNBANA, taki kulawy system że tylko H@ może odbanowywać) Kolejną wadą jest to że gracze nie są kulturalni , być może to wina administracji która nie umie nad tym zapanować. Wad można wypisywać dużo , inna która mi się przypomina to obiekty , które nie są zmieniane od conajmniej roku bądź dłużej. Tak więc stanowczo odradzam grę na tym serverze . Najlepiej jest na niego nawet nie wchodzić i nie marnować swojego czasu.

Offline

 

#3 2014-08-20 00:03:46

bartoszbb4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: [RP][0.3z] Polish eXtreme Truck

1. U nas na serwerze nie przy każdym punkcie taryfikatora jest do wyboru między mandatem a aresztem, bo niektóre punkty tak jak ten, który dot. nlg towaru zawiera i mandat i areszt. Na forum jest ciągle aktualizowany taryfikator, a policjanci też sobie albo drukują nowy, poprawiają stary albo patrzą po prostu z telefonu.
2. H@ to Luke, którego nie było na serwerze podczas, gdy Ty byłeś. Jak się nie mylę to nick Krzychu albo coś podobnego. Byli to po prostu Admini, a żeby przemalować auto nie jest potrzebna pomoc Admina, lecz po prostu posiadanie VIP'a którego można kupić na www.igracz.eu czyli tzw. Panelu gracza. Jeżeli zmieniłby Tobie kolor auta byłby on na zawsze danego koloru jak się nie mylę, więc po to jest dodana opcja zmiany koloru VIP'om.
3. Opcję UB mają H@ i GOD 6 jak dobrze pamiętam, więc wystarczy napisać na forum prośbę o UB i zobaczy się co da się zrobić.
4. Nie kulturalni gracze? Hmmmm... Nie wiem czemu tak uważasz, ale wg mnie są na serio fajni. Można się z nimi pośmiać i pogadać tylko musisz się "przyzwyczaić" do serwera. Może miałeś takie wrażenie, że są nie kulturalni, ale wg mnie się mylisz
Zapraszam Was mimo wszystko na serwer i zachęcam przede wszystkim do pisania "jestem nowy o co tu chodzi", "pomoże mi ktoś? Proszę" itp. Dziękuję przede wszystkim za uwagi, za minusy serwera, które Tobie nie pasują i dzięki Tobie postaramy się to zmienić ZAPRASZAM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonots.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.liga2009mro.pun.pl