Świat roleplay

Opis forum


#1 2012-11-24 16:13:36

mckenzie18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 4
Punktów :   

[www.excellent-rp.pl] Najlepszy serwer Role Play - wejdz i sprawdz!






Witajcie Użytkownicy !



Chciałbym oznajmić, że projekt "Excellent RolePlay" powraca wraz z Wielką Pracą. Postanowiłem otworzyć serwer ponownie, iż użytkownicy ze starego projektu wielokrotnie pisali do mnie na przeróżne komunikatory, aby ponownie otworzyć działalność. Wiele razy słyszałem, że na żadnym serwerze nie było takiego klimatu jak u nas. Możecie sobie myśleć różne rzeczy np. "Nie uważacie, że on zmyśla?" lub inne tego typu rzeczy, ale to jest cała prawda. Chciałbym zachęcić Was do wspólnego grania na naszym projekcie. U nas znajdziesz z każdej strony pomocną dłoń, jeżeli jesteś początkującym graczem i nie wiesz jak zacząć. Ekipa jest dobrze dopasowana, aby nie było żadnych niedomówień. Staramy się, aby wasza gra u Nas była jak najlepsza. Stawiamy wszystko na jedną kartę tak jak w naszym haśle reklamowym "Doskonałość to nasza specjalność". Będziemy ciężko pracować, aby Wasza gra jak i poświęcony czas dla naszego serwera nie poszedł na marnę. Projekt miał wystartować dłuższy czas wcześniej, iż nie wystartował z tego powodu, ponieważ miałem problem ze sprzętem komputerowym i nie miałem jak się zająć moim projektem. Sprzęt musiałem oddać do serwisu i czekałem na to dłuższy czas, ale teraz pracuję jak najdłużej i jak najszybciej, żeby wszystko przyspieszyć. Przepraszam za to, że się tak rozpisałem, ale teraz przejdźmy do ważniejszych rzeczy takich jak nasz gamemod.





Aby nie oszukiwać wszystkich powiem, że naszym gamemodem jest edytowany honest, ponieważ ludzie, którzy pisali do mnie przypominali mi, abym użył tego gamemoda, iż stwierdzili, że były to najlepsze czasy Excellent`a. Gamemod jest bardzo dobrze dopracowany i będzie posiadał całkiem nowy i spory system AntyCheata, który jest bardzo dobrze dopracowany, aby chronił każdego przed nieprzyjemnymi gościami. W skład naszego gamemoda wchodzi m.in.:

Moduł dynamicznego tworzenia frakcji/organizacji.
Moduł dynamicznego tworzenia biznesów.
Moduł dynamicznego tworzenia pojazdów i zarządzania nimi.
Moduł dynamicznego tworzenia drzwi.
Moduł dynamicznego tworzenia pickupów.
Moduł dynamicznego tworzenia ikon.
Moduł dynamicznego tworzenia bram.


Moduł dynamicznego tworzenia Boomboxa dla San News.
Zaawansowany system busów i przystanków.
System hoteli (Można się zameldować, wymeldować lub obejrzeć pokój.)
System narkotyków i uzależnień.
System chorób.
System prac dorywczych:
- Rozwoziciel Pizzy,
- Dostawca Produktów,


- Dostawca Paliwa,


- Mechanik,


- Diler Broni,
- Diler Narkotyków,


- Sprzedawca HOT-DOG,
- Nowa Praca ---> Trucker,
System przedmiotów (Można je używać, sprzedawać, oddawać, niszczyć, odłożyć itd.)
System zarządzania frakcją/organizacją/biznesem poprzez GUI.
System zapisu tuningu pojazdu i jego stanu mechanicznego (uszkodzeń).
System zapisu skinu jak i pozycji (Możliwość wybrania pozycji poprzez ustawienia).
System konta bankowego Gracza/Frakcji/Organizacji/Biznesu.
System zakładania blokady na koła danego pojazdu.
System spalania i uszkodzeń pojazdów (Spalanie zależy od danego pojazdu i rodzaju paliwa,

po pewnym czasie gdy samochód wykonywał bardzo dużo pracy może częściej się uszkadzać).
System zapisywania (Wszystko co jest czynione na serwerze jest zapisywane w pliku serwera.)
System salonu samochodowego (W salonie samochodowym znajduje się około 100 albo nawet
więcej pojazdów do kupienia).
Na serwerze zostały dodane sklepy takie jak:
-Sklep odzieżowy,
-Sklep elektroniczny,
-Sklep spożywczy,
Dodana komenda /noooc , która blokuje możliwość posługiwania się czatem OOC.
Dodana komenda /norun , która blokuje możliwość biegania.
Naprawiony jest przebieg pojazdu w liczniku.
Dodana komenda /dmv, aby urząd miasta mógł oznajmiać kiedy budynek został

otwarty/zamknięty.
Przezroczyste nicki, nowe statusy (muskularny, rękawice, pasy, nieprzytomny).
Dodana komenda /pasy dla wszystkich.
Dodana komenda /sprobuj. Na której są wykonywane akcje RP.
Dodana komenda /pasy. Jak wpiszemy komendę będziemy pod nickiem mieli (pasy).
Dodana komenda /przebierz (Możemy wybrać 3 rodzaje skinu: frakcyjny, pracy i cywilny)



Gamemod jest cały czas ulepszany. Mamy nadzieje, że zachęci Was do wspólnej rozrywki. Przejdźmy teraz do kolejnej rzeczy, która opisuje naszą działalność.






Nasze forum jest postawione na silniku Invision Power Board, w skrócie (IPB). Postanowiliśmy użyć tego silnika, ponieważ ma wiele możliwości jak i więcej zabezpieczeń. Silnik ten posiada również wiele przyjaznych aplikacje, które nie są obsługiwane na innych silnikach. Dlatego postawiliśmy postawić na owy silnik. Mamy nadzieje, że wygląd się spodoba. Serdecznie zapraszamy.



Aby wejść na nasze forum, po prostu kliknij !




Team Speak




Jak wskazuje sama nazwa Nasz projekt posiada własny serwer należący do komunikatora TeamSpeak3, który jest w 100% przydatny dla wielu osób. Jeżeli będziesz w potrzebie posiadania własnego kanału na owym serwerze, nie musisz absolunie nic płacić, ten serwer jest stworzony specjalnie dla każdego za darmo. Wystarczy wejść na serwer i kliknąć i wejść na odpowiedni kanał, aby uzyskać swój własny kanał. Dodatkowo chciałbym oznajmić, iż można poznać tam wiele sympatycznych osób, które potrafią zachować kulturę osobistą, aby każdemu się mile korzystało. Dane naszego serwera to:


Nazwa: ...::: Games-Speak.pl Poland Public Team-Speak3 :::...


Adres: live-games.pl lub games-speak.pl


Lokalizacja: Polska/Gdańsk


Czas Uptime: 24/7


Rodzaj: Publiczny


Kanały: Darmowe!



Zakończenie




Na zakończenie chciałbym dodać, iż na serwerze codziennie są wprowadzane nowości, aby uprzyjemnić Wam grę na naszym serwerze. Niedługo na naszym forum zostanie wypisana informacja o nowościach.
Poniżej zamieszczam potrzebne dane do naszego serwera:



HostName: [excellent-rp.pl]Serdecznie zapraszamy!
Address: 91.204.162.80:3614
Players: xx / 50
Ping:    10
Mode:    Excellent v1.2
Map:     Los Santos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-proshow.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.akro.pun.pl www.mdpospjonkowo.pun.pl www.maxinf.pun.pl