Świat roleplay

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2016-11-26 20:14:18

dymens15

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-11-26
Posty: 1
Punktów :   

[ZAPOWIEDŹ][RPG] Los Santos Survival

HostName: [PL] Los Santos Survival [  ls-sur.pl  ]
Address: 155.133.47.163:7777
Players: 0 / 150
Ping: 11
Mode: LS-SUR:0.0.1
Language: - Polski
Forum: http://ls-sur.pl/index.php




Cześć.
Jako, że każdy z was pewnie nie wie na czym polega ten projekt przedstawię wam troszkę informacji na jego temat.
Projekt jest nowym pomysłem który wdrążany został niedawno do życia. Jak widzicie forum i jego elementy nie są ukończone w 100% aczkolwiek zmiany te będą widoczne na dniach.

Cały projekt opiera się o rozgrywkę RPG, czyli masa zadań oraz duża ilość przedmiotów do zdobycia, czy nawet potem do sprzedania. Wszystko co znajdziecie na serwerze będzie tylko i wyłącznie naszą własnością, nie chcemy bawić się w błędnych i oszukanych skryptach wstawianych na różne fora.
Dlatego również chciałbym poinformować, że prace nad serwerem będą dość długie nie mamy wszystkiego gotowego, lecz to co nam na chwile obecną jest potrzebne. Staramy się stworzyć coś innowacyjnego co pokaże każdemu graczowi klimat, dlatego też wybraliśmy miasto Los Santos które jest w świetle epidemii jak i głównym placem rozgrywki dla was.

Na gotowym już serwerze będziecie mogli znaleźć takie elementy jak:
Panel Przedmiotów, który znajduje się prawie na każdym serwerze lecz u nas będzie on odgrywał praktycznie główną rolę gdyż rzeczy w ekwipunku będą podzielone na 5 różnych rodzai, o tym opowiem w kolejnych informacjach.
W planach mamy również stworzenie czegoś na zasadzie energetyki, czyli tworzymy sobie Generator Energi Elektrycznej dzięki któremu będziemy mogli przykładowo, zapalić światło w domu.
I wiele, wiele więcej!

Nie będę chwilowo zadręczać was screenami lub innymi elementami, ponieważ chciałbym na bieżąco stworzyć i informować was w kolejnych informacjach (Na Forum).

Mam nadzieje że lekko zbliżyłem wam nasz pomysł w jakim się obracamy i mam nadzieje wraz z Administracją że zajrzycie chociażby raz na nasze forum i pomoże nam już dziś rozwijać się dalej!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.goldenarmy.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.pokemonots.pun.pl