#1 2018-01-07 22:16:28

FreszU

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-07
Posty: 1
Punktów :   

Epic Energy Polska Powraca!

https://i.imgur.com/GwJPVwE.jpg    Zacznijmy od kilku słów wyjaśnień. 12 grudnia 2016 roku serwer Epic Energy Polska został zamknięty. Mimo zbliżającej się rocznicy wraz z zaplanowanymi obchodami, serwer zniknął ze sceny SAMP'a. Przykro nam, że sprawy się tak potoczyły, tym bardziej, że na serwerze z dnia na dzień przybywało coraz to więcej graczy, a sam program rozwijał się w dobrym kierunku i nic nie wskazywało na nadejście przedwczesnego końca. Po prawie rocznej przerwie Epic Energy Polska ponownie wraca na salony SAMP'a. Główny założyciel i twórca EEP - Wilk, zgodził się oddać mapę w ręce nowego Head Admina - Mikiego, zaś sam postanowił "usunąć się w cień" i z boku przyglądać się naszym poczynaniom w roli programisty. CwaniaK pozostał na stanowisku prawej ręki dowodzącego, a więc ekipa EEP w tym samym składzie z lekkimi zmianami na stanowiskach ponownie zachęca Was do wspólnej zabawy na Epic Energy. Zapraszamy do krótkiej prezentacji serwera!
                           

https://i.imgur.com/m25dyP8.png


    Autorski projekt został napisany od zera. Jest to starannie wykonany gamemode umożliwiający rozgrywkę na najwyższym poziomie. Cel jaki sobie założyliśmy przed startem, a następnie przed reaktywacją, pozostaje niezmienny. Ma być prosto i funkcjonalnie jak za dawnych, dobrych czasów. Program posiada wszystko to, co jest potrzebne do przyjemnej gry. Jest to skrypt łączący w sobie nie tylko rozgrywkę DM i TDM, ale także zawierający delikatną nutę RP, RACE oraz STUNT.

       Prywatne pojazdy zostały szczegółowo dopracowane, a ich system jest bardzo dobrze rozgałęziony.
                                          

http://i.imgur.com/wxpNLML.png       Screeny przedstawiające oprawę graficzną serwera. Jak można zauważyć, całość jest schludna i przejrzysta. Nie doświadczycie u nas nadmiaru textdrawów zasłaniających ekran ani rażących kolorów na czacie.
                                      

GALERIA


                       
                           

https://i.imgur.com/gJNeeE9.png


    System domków, który jest na serwerze posiada standardowe funkcje dla graczy, ale oprócz tego zawiera sporo nowinek. Gracz, który kupił dom ma możliwość podglądu wszystkich wnętrz przed zakupieniem któregoś z nich. Na forum został dodany specjalny dział dotyczący kupna i sprzedaży domków. Kolejną, dodatkową funkcją, którą posiada domek jest możliwość włączenia własnej, wrzuconej na odpowiedni hosting muzyki, przez co zaraz po wejściu do mieszkania usłyszymy swój ulubiony kawałek. Oczywiście jest też możliwość puszczenia muzyki z długiej listy radiowej, w którą serwer jest zaopatrzony.
                                          

http://i.imgur.com/WVstXz5.png                           

https://i.imgur.com/k19M5n8.png


    Inne serwery przyzwyczaiły nas do gangów często nie spełniających swoich funkcji. Sprawia to, że poziom rozgrywki mocno się obniża i jest mało interesujący. System gangowy na serwerze jest stworzony tak, aby każdy zrobiony przez graczy gang był zaangażowany w walkę i rywalizację. Stworzony gang dostaje na start swój teren, który ma za zadanie bronić przed wrogiem, a także przejmować kolejne tereny tym samym rozszerzając swoje wpływy. Wszystkie tereny gangowe znajdują się w Las Venturas i okolicach. Każdy team może również wybrać bądź samemu stworzyć interior będący bazą jego gangu.
                           

http://i.imgur.com/XYLZy0i.png                                          

https://i.imgur.com/hA14NVU.png


    Spedycja, która jest na serwerze posiada aż 3 tryby dostawy. Są to:
       ~ Dostawa lądowa
       ~ Dostawa powietrzna
       ~ Dostawa wodna

                                      

http://i.imgur.com/aMIvKGa.png


       

Została dodana również możliwość rozwożenia pizzy.
       Pamiętaj, że liczy się czas, im szybciej dostarczysz towar, tym nagroda będzie większa!


                                            

https://i.imgur.com/pNRT6gm.png


   

Na EEP posiadamy 4 areny, na których miło możesz spędzić czas. Są to:


       ~ /os - Do dyspozycji masz jedynie deagle, wystarczy jeden celny strzał by zabić przeciwnika.
                                  

http://i.imgur.com/FP7WORU.png      ~ /wojsko - Do dyspozycji masz RPG/minigun oraz snajperkę, za pomocą której możesz zabić przeciwnika jednym strzałem trafiając w głowę. Dodatkowo arena posiada rozstawione czaszki, dzięki którym zmienisz broń, zregenerujesz życie i pancerz.
                                  

http://i.imgur.com/CSonexj.png       ~ /dm - Jest to typowa arena DeathMatch. Masz do dyspozycji shotguna i snajperkę, zabijaj przeciwników nie tracąc przy tym punktów zdrowia. Na mapie co określony czas pojawia się bonus w postaci deagle i pancerze.
          
                       

http://i.imgur.com/Ed7pvPj.png


       ~ /cod - Call of Duty, Ty i Twoi przeciwnicy nie widzicie się na specjalnie przygotowanej mapie mapie co sprawia, że możesz zajść przeciwnika od tyłu i podciąć mu gardło. Oprócz noża posiadasz snajperkę, M4 oraz shotguna.
                                  

http://i.imgur.com/XgUnYMw.png
                                          

https://i.imgur.com/f4XgnCb.png


   

Poza tradycyjnymi zabawami jakie są w standardowym gamemode, typu:


       ~ /dd - Derby, spychaj przeciwników na losowanych specjalnych torach, ostatni wygrywa!
                           

http://i.imgur.com/iZoBwz6.png       ~ /wg - Wojna Gangów, wyeliminuj wszystkich graczy z przeciwnej drużyny by Twój team mógł wygrać!
                           

http://i.imgur.com/exkzb0d.png        ~ /us - Uważaj Spadasz, celem zabawy jest jak najdłuższe przetrwanie na zabawie, kto ostatni spadnie lub kto pierwszy dotrze do punktu wygrywa. Zabawa ma aż trzy tryby: siano, znikające platformy oraz wieżę.
                              

http://i.imgur.com/aqggQJ1.png       ~ /ws - Wyścig, wyprzedź przeciwników przekraczając linię mety i tym samym zdobywając główną nagrodę!
                           

http://i.imgur.com/FO2jkWJ.png


    Mamy do dyspozycji zupełnie nowe zabawy, takie jak:
               ~ /wn - Wojna, przejmij wszystkie CP i utrzymuj przewagę punktów do końca zabawy aby zebrać obfite profity. Jeśli chcesz tego dokonać łatwiej, możesz wspomóc się specjalną bronią oraz pojazdami.

                              

http://i.imgur.com/4jR5xZh.png               ~ /wp - Wróg Publiczny, będąc antyterrorystą uzbrojnym w M4 razem ze swoją drużyną przechytrz bądź zabij terrorystę z minigunem. Na mapie rozstawione są czaszki z dodatkową bronią! Zabawa ta jest bardzo dokładnie rozbudowaną i przemyślaną wersją standardowego chowanego.
                              

http://i.imgur.com/y6FE9fh.png   

Cały spis zabaw jest szczegółowo opisany pod /infofun.
                                           [center]http://i.imgur.com/sv31y7V.png      Dodany został również zaawansowany system wędkarstwa. Aby móc wędkować, należy udać się do odpowiedniego handlarza i zaopatrzyć się w zestaw wędkarski wraz z wędką. Zbiorniki wodne zostały podzielone, efektywność połowu jest zaprogramowana zależnie od wielkości zbiornika, dodatkowo dodano specjalne pomosty oraz strefy w których gracz może spokojnie wędkować.
                                          

http://i.imgur.com/wbg4V4g.png
                                          

https://i.imgur.com/eNsXOt7.png


        Jeśli chcesz być na bieżąco ze szczegółami związanymi z programem Epic Energy Polska, zapraszamy na nasze FORUM. Wszystkie konta utworzone przed zamknięciem serwera zostały zachowane łącznie z bazą danych, więc ci, którzy konto już posiadają, nie muszą się ponownie rejestrować.                                          

http://i.imgur.com/ztpu66s.png
    Staramy się również prężnie rozwijać KANAŁ na YouTube. Zachęcamy do subskrypcji aby nie przegapić ważnych imprez związanych z EEP!


                                      
               

Zaprezentowane powyżej informacje są zaledwie zaliczką tego, co możecie spotkać na serwerze!


                                      
                                      

https://i.imgur.com/SQeJrNG.png
HostName: Epic Energy - Polska REAKTYWACJA
Address: 80.72.41.158:7751 (ZMIANA IP SERWERA!!!)
Players: x / 60
Mode: Polish GM v1.0 EEP PL Polski
Language: Polish/PL/Polski                            [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=57qyA_PM6fQ&t=1s[/youtube]

[size=14pt]START SERWERA
13 STYCZNIA 2018, 19:00, ZAPRASZAMY!
[/size]

Ze względu na inny styl forum niż ten, na którym była testowana reklama, zapraszamy do OFICJALNEGO TEMATU Z REKLAMĄ.

* Reklama może ulec niezapowiedzianej zmianie.
** Samowolna zmiana treści reklamy bez uprzedniego kontaktu z zarządem Epic Energy Polska jest surowo zabroniona.
*** Publikowanie reklamy na forum konkurencyjnych serwerów SAMP jest surowo zabronione, zarząd EEP nie ponosi odpowiedzialności za podobne czyny, zaś konsekwencją będzie permanentny ban na Epic Energy Polska.

Ostatnio edytowany przez FreszU (2018-01-13 15:06:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldgamesneverdie.pun.pl www.grabakugan.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.klubbakugan.pun.pl