#1 2018-09-11 22:13:49

dramas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-11
Posty: 1
Punktów :   

[TRUCK/RP]Polski Serwer Dostawczy

https://i.imgur.com/DTtYRBu.pngCześć. Chciałbym zaprezentować Wam projekt Truck, a dokładniej Polski Serwer Dostawczy. Projekt został napisany przez jedną osobę, programistę z doświadczeniem, MichuPL38. Projekt został w 100% napisany przez skryptera a w administracji jak na razie są trzy osoby. W przyszłości będzie prowadzona rekrutacja do ekipy serwera.

https://i.imgur.com/liDxWKv.pngNa serwerze posiadamy mnóstwo systemów, jednak nie są to wszystkie które zostały wypisane w prezentacji a w przyszłości mamy zamiar wprowadzać coraz nowsze. O to są systemy które są na naszym serwerze.

> System frakcji - jeżeli nie chcesz już rozwozić towarów z punktu A do B, możesz napisać podanie do frakcji w której chciałbyś być. Aktualnie posiadmy cztery frakcje w tym Policja, Pogotowie Ratunkowe, Pomoc Drogowa oraz Firma taksówkarska.

> System potrzeb fizycznych - sen oraz głód. Sen możesz uspokoić w motelu wynajmując pokój na noc a głód w restauracji czy fastfoodzie.

> System fotoradarów - aby nie dostać mandatu powinieneś dostosować się do prędkości na drogach.

> System prywatnych pojazdów - jeżeli masz potrzebę odpocząć i pobawić się swoim prywatnym samochodem po San Andreas, powinieneś zajrzeć do salonu samochodów w San Fierro i obejrzeć się za swoim wybranym pojazdem.

> System prywatnych mieszkań - skończ z bezdomnością i spaniem w ciągniku siodłowym! Zakup jedno z mieszkań w San Andreas.

> System firm - oczywiście możesz dołączyć do firmy zarabiając więcej pieniędzy niż dotychczas, lub jeśli czujesz się na siłach załóż swoją!

> Oraz wiele autorskich obiektów wykonanych przez administratora Salony.

Na serwerze jest jeszcze więcej systemów, resztę musicie poznać sami!

https://i.imgur.com/T604K44.pngHeadAdmin & Skrypter > MichuPL38
ViceHead Admin oraz Administrator forum > VersonGames
Administrator oraz Mapper > Salony

https://i.imgur.com/O6DtEHZ.pngHostName: .: |PSD| Polski Serwer Dostawczy |PSD| :.
Address: 80.72.41.158:7782
Players: x/19
Forum: psd-samp.pl

Istnieje możliwość wygrania VIP na 20-31 dni oraz $10.000-$20.000 lub wybranego samochodu do tej kwoty, wystarczy tylko zarejestrować się poprzez ten link
http://psd-samp.pl/forum/member.php?act … referrer=9
A ja wytypuję osobę kołem losu która otrzyma w/w starterpack.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldgamesneverdie.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.grabakugan.pun.pl www.klubbakugan.pun.pl